Witajcie Czytelnicy!

W dniach od 25 do 29 października po rocznej przerwie biblioteka szkolna obchodziła Międzynarodowe Święto Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji przygotowaliśmy wiele niespodzianek. Uczniowie mogli wziąć udział w konkursie plastycznym: „Fantastyczny świat Lema”. Młodsi wykonywali roboty z wykorzystaniem materiałów wtórnych lub plakat a starsi kartkę z komiksu. Ponadto w czasie lekcji bibliotecznych i doraźnych zastępstw czytano fragmenty prozy Stanisława Lema – „Bajki robotów” lub „Opowieści o pilocie Pirxie”, a w kąciku czytelniczym pojawiła się wystawa „Zycie i twórczość Stanisława Lema”. Tradycyjnie już wszyscy goście, którzy odwiedzili bibliotekę i wypożyczyli książki otrzymali okolicznościowe upominki.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy aktywnie włączyli się do obchodów naszego święta, a szczególnie laureatom konkursu za wykonanie fantastycznych                                        i pomysłowych prac, które zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu.

Jeszcze raz dziękujemy i już dziś zapraszamy do obchodów naszego święta za rok!!!