Wycieczka 6a na wieżę widokową

21 listopada, we czwartek wraz z naszą klasą wyruszyliśmy w Bieszczady. Naszym celem była wieża widokowa na Jeleniowatym oraz Zagroda Pokazowa Żubrów w Mucznem. O 7.45 wszyscy mieliśmy się spotkać na boisku szkolnym, jednak nie każdy dotarł na czas. Około godziny 8.00 przyjechał bus i wyruszyliśmy w podróż.

Półtorej godziny później byliśmy już pod zagrodą w Mucznem, gdzie zrobiliśmy zdjęcie grupowe i przywitaliśmy się z miłymi „sierściuchami, które leniwie leżakowały między drzewami.

Kolejnym punktem naszej wycieczki była wieża widokowa, na którą czekała nas trudna droga, bo pełna przepychanek z silnym wiatrem. Na szczycie nie odczuwaliśmy wielkiego zmęczenia i byliśmy dumni, że udało nam się pokonać tą trasę.

Niestety wiatr znowu spłatał nam figiel i nie pozwolił na wejście na sam szczyt wieży. Mimo to widoki i tak zapierały dech w piersiach.

Nagrodą dla wszystkich za włożony wysiłek była pyszna pizza w Ustrzykach Dolnych.

Ten wyjazd wspominamy jako niesamowitą przygodę, ale mamy nadzieję, że podczas kolejnego pogoda będzie nam bardziej sprzyjała. 

Karolina Mołczan i Martyna Cybuch