Warsztaty w Młodzieżowym Domu Kultury
„Poznajemy zawody” – uczniowie klasy 2a mieli możliwość udziału w warsztatach w MDK w Sanoku pt. „Projektowanie odzieży” Jesteśmy przekonani, że warto rozmawiać z dziećmi o projektowaniu. Po przez udział w warsztatach chcemy uczyć dzieci myślenia projektowego, wrażliwości na design, estetykę wizerunek i funkcjonalność odzieży. Pani Małgorzata Biega-Węgrzyn  zaprosiła dzieci na wycieczkę do krainy grafiki, kompozycji, perspektywy i barw. Uczniowie poznali drogę od pomysłu do wykonania. Podczas warsztatów dzieci pilnie pracowały nad projektami odzieży. Do dyspozycji miały różnokolorowy papier, materiały, błyszczące cekiny, bibułę i wstążki – oraz swoją, niczym nie ograniczoną kreatywność.
Prace dzieci zachwycają różnorodną formą, wielowymiarowością, wykorzystaniem elementów kompozycji i barwy.
Bardzo dziękujemy za możliwość udziału w warsztatach pracownikom Młodzieżowego Domu Kultury w Sanoku