W dniu 1 października 2021 r. klasa 5b wraz z panią wychowawczynią Joanną Giermańską wybrała się na wycieczkę z okazji Dnia Chłopaka do Klubu Sportowego Strefa Zdrowia
w Sanoku. Nad naszym bezpieczeństwem dodatkowo czuwały dzielne mamy – pani Beata Czech oraz pani Marzena Kanonik. Zajęcia w siłowni trwały od 8:30 do 10:30 pod czujnym okiem instruktora fitness. Instruktor pokazał nam, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia rozciągające całe ciało. Po intensywnej rozgrzewce każdy mógł poćwiczyć na wybranych  urządzeniach w siłowni. Zadowoleni choć zmęczeni i głodni wróciliśmy do miasta autobusem. Z przystanku spacerem poszliśmy na pizzę do Xavito. W pizzerii  uzupełnialiśmy spalone wcześniej kalorie równocześnie prowadząc pogawędki. To był miło spędzony czas zarówno dla chłopców, jak i dziewczyn.

Krzysztof Czech