Dzięki życzliwości kierownictwa sanockiego MBL kolejna grupa naszych uczniów, tym razem z klasy 5a, mogła wziąć udział w zabawie „Puzzle Hunt” (Polowanie na zagadki) na terenie naszego urokliwego skansenu. Uczestnicy  ‘polowania’ pracowali w ośmiu drużynach, najpierw przeczesując  teren skansenu w poszukiwaniu ćwiczeń z języka angielskiego, a następnie wspólnie je rozwiązując.

Zwyciężczyniami zabawy zostały, Maja Czopor, Marika Pelczarska i Lena Skoczypiec.  Dziewczynki wykazały się nie tylko świetnym opanowaniem materiału z języka angielskiego i dobrą orientacją w terenie, ale również umiejętnością zgodnej współpracy.

Nad bezpiecznym przebiegiem zabawy czuwały organizatorki ‘polowania’  panie Małgorzata Dziuban i Agnieszka Kopiec oraz pani Katarzyna Roszniowska. Niemal wszyscy uczestnicy zabawy zostali nagrodzeni punktami za bezpieczne i odpowiedzialne zachowanie w drodze do skansenu i podczas powrotu do szkoły oraz  zgodną i efektywną pracę w grupach J