We wtorek 5 października wybraliśmy się z klasą do parku. Dzień był słoneczny, a niebo było błękitne. Drzewa w parku były w kolorach jesieni, pomarańczowe, żółte, brązowe i zielone. Na początku omawialiśmy budowę lasu, najwyższa warstwa lasu to korony drzew. Następnie poszliśmy zbierać kasztany oraz oglądać jesienne liście. Na koniec wycieczki zrobiliśmy wspólne zdjęcie przy dużym drzewie i pobawiliśmy się w chowanego. Wycieczka była super!

relacja: Antoni Kopiec, uczeń klasy 3c

We wtorek nasza klasa na dwóch lekcjach była w parku. Podczas tych wyjątkowych zajęć zbieraliśmy kasztany, żołędzie i liście. Potem wszyscy bawiliśmy się w chowanego. Kilka dziewczynek tak się schowało, że nie mogliśmy odkryć ich kryjówki. Na szczęście szybko się odnalazły i w dobrych humorach wróciliśmy do szkoły. To był bardzo udany dzień!

relacja: Natalia Grzebień, uczennica klasy 3c