23 września 2021r. uczniowie klasy 1a wybrali się na wycieczkę do Wiejskiego Zoo w Berezce. Park Rozrywki dla Dzieci okazał się wspaniałym miejscem do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Zabawy w zielonym labiryncie, dojenie sztucznej krowy, zabawy na trampolinie, zjeżdżalni pontonowej, w parku linowym i na zjeżdżalni linowej, …. to czas najlepszej rozrywki dla pierwszoklasistów.

Ponadto dzieci miały bezpośredni kontakt ze zwierzętami gospodarskimi tj. króliki, cielaczek, kozy, owce, osioł, perliczki, indyki, kury, kaczki, gęsi, nutrie, przepiórki, myszy, szczury, pawie, gołębie, bażanty. Nie zabrakło również okazji do jazdy na kucyku o imieniu Maja.

Z całą pewnością był to bardzo udany wyjazd, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich jego uczestników.