Przyszłość należy do tych,
którzy wierzą w swoje marzenia.”

Przedostatni piątek czerwca, to ulubiony piątek uczniów, którzy kończą naukę w roku szkolnym 2020/2021. Czas rozpoczęcia upragnionych wakacji oraz odpoczynku, zwłaszcza od komputerów!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas I-III odbyło się na boisku szkolnym o godzinie 8.00. Po oficjalnym zakończeniu – wprowadzeniu sztandaru, odśpiewaniu hymnu państwowego i hymnu szkoły, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych. O godzinie 9:15 w Kościele Przemienienia Pańskiego odbyła się Msza Św. z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021.  Po Mszy, o 10:30 na boisku szkolnym odbyło się zakończenie dla klas IV-VII, podczas którego uczniowie odebrali wyróżnienia z rąk Dyrektora Szkoły. Po oficjalnym zakończeniu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych.

Gratulujemy wszystkim oraz życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji!

Joanna Ziarko