Po rocznej przerwie wróciliśmy do kontynuowana świetlicowych tradycji, do których należy niewątpliwie Świetlicowy Konkurs Pięknego Czytania. W szranki konkursu staneli uczniowie klas II, który walczyli o zwycięstwo przy stronnicach książki Łukasza Olszackiego „Bajka o tym jak, błędny rycerz nie uratował królewny a smok przeszedł na wegetarianizm” Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie:

  1. Anna Piegdoń – Polewka – bibliotekarka szkolna – przewodniczący komisji
  2. Anna Rybak – bibliotekarka szkolna
  3. Elżbieta Gruba – kierownik świetlicy szkolnej

Ocenie podlegała płynność i bezbłędność czytania oraz wyraz artystyczny.

Laureaci konkursu:

I miejsce – Natan Zawadzki

II miejsce – Martyna Zając

III miejsce – Emilka Lasik – Suwała

Wyróżnienia otrzymali: Pola Ziarko, Michała Twardy

Gratulujemy