Awans do Mistrzostw Polski

Piotr Rzemiński uczeń klasy 7e jest pasjonatem piłki nożnej od wielu lat. Jest też uzdolnionym piłkarzem, zawodnikiem Akademii Piłkarskiej Sanok oraz zawodnikiem kadry Podkarpacia rocznik 2008. Piotr wraz z reprezentacją Podkarpackiego ZPN , podczas zmagań makroregionalnych, wywalczył przepustkę do finałów Mistrzostw Polski. W zaplanowanych na przełom czerwca i lipca finałach, zmierzy się osiem najlepszych reprezentacji związków wojewódzkich  kraju. Na co dzień, drużyna Piotrka odnosi sukcesy w ramach I Ligi Podkarpackiej.

Dawid Kogut uczeń klasy 6c, to bardzo utalentowany sportowiec i wielbiciel piłki nożnej. Niejednokrotnie startował w zawodach szkolnych, przyczyniając się do zwycięstw. Dawid jest również bramkarzem w UKS Akademia Piłkarska Wiki Sanok. Należy jednak wspomnieć o tym, że reprezentuje kadrę Podkarpacia w roczniku 2008. Dawid razem
z reprezentacją 2008 wywalczył przepustkę do Mistrzostw Polski w Poznaniu, gdzie rozegra mecze z ośmioma Najlepszymi drużynami z kraju. Dzięki swoim umiejętnością piłkarskim/bramkarskim, został zauważony przez takie szkółki piłkarskie jak: Zagłębie Lubin, Cracovia Kraków, Lech Poznań, Wisła Kraków, Stal Rzeszów. Kto wie…. może kiedyś zagra z Orzełkiem na piersi?


Gratulacje, z okazji osiągniętego wyniku.
Wasz wysiłekzaowocował!
Oby następne lata przyniosły kolejne sukcesy.

Powodzenia !!!