Czy lubicie miejscowość, w której mieszkacie? Co tu można zwiedzić? Na te pytania w swoich prezentacjach multimedialnych na pewno odpowiedzieli uczestnicy konkursu „Moja mała ojczyzna”- chętni uczniowie z klas szóstych. Pokazali na slajdach historię swojej małej ojczyzny, ważne miejsca i sławne postacie, a nawet przyrodę regionu.

Jury w składzie p. Lucyna Mazur, p. Teresa Fuksa oraz p. Barbara Rajtar-Wojdyła oceniało poprawność merytoryczną prac oraz formę prezentacji.  Zadanie było trudne, gdyż wielu uczestników wykorzystało  animację, przejścia lub ciekawe grafiki realizując zadanie konkursowe.

Ostatecznie wyniki szkolnego konkursu regionalnego dla klas szóstych  „Moja mała ojczyzna” na najlepszą prezentację multimedialną:

I miejsce- Zofia Sobolak (klasa 6 c)

II miejsce- Cyryl Sipak (klasa 6c) oraz Patryk Fedak (klasa 6c)

III miejsce- Karolina Rąpała (klasa 6c)

Wyróżnienie- Kacper Mrozek (klasa 6d)

 Dziękujemy za udział i gratulujemy nagrodzonym!