Klasa 1c udała się na swoją pierwszą szkolną wycieczkę. Po krótkiej podróży uczniowie dotarli do gospodarstwa agroturystycznego Bazyl w Bóbrce. Oprócz pięknej okolicy  młodych turystów oczarowały zwierzęta domowe i gospodarskie. Wszyscy polubili psa Rondla, szare dachowce, kury zielononóżki, koguta Rosołka, królika Pasztecika i kucyka Igora. Dzieci miały okazję zapoznać się z hodowlą owiec rasy wrzosówka, hodowlą białych kóz karpackich i małą pasieką. Niewątpliwą atrakcją  okazały się warsztaty garncarskie, podczas których każdy wyczarował własne dzieło sztuki. Dużo frajdy sprawił dzieciakom spacer na Bazyle wzgórze. Pełni wrażeń i nieco zmęczeni wielością atrakcji pierwszoklasiści zostali poczęstowani pysznymi kiełbaskami i zapiekankami. Gdy czas wycieczki dobiegł końca, żal było odjeżdżać. Pozostaną miłe wspomnienia i oczekiwanie na następną wyprawę J.