Ogłaszamy zapisy na zajęcia prowadzone on-line – poprzez platformę G Suite Classroom z wykorzystaniem komunikatora Meet. Uczestnicy zajęć powinni posiadać łączność audio-video. Po zapisaniu się na zajęcia zainteresowani uczniowie otrzymają instrukcję jak dołączyć do zajęć.
Zapraszamy

Zajęcia edukacyjno – artystyczne „Eko-zwierzaki”- podczas zajęć dzieci wzbogaca swoja wiedzę o zwierzętach, będą rozwiązywać zagadki oraz wykonają pracę plastyczną.

prowadząca:  Magdalena Stabryła

Termin zajęć: czwartek godz. 14.00 – 15.00

Zapisy – magdalena.stabryla@sp2sanok.pl

„Mali badacze – eksperymenty i doświadczenia”- podczas zajęć dzieci wykonają proste (ale ciekawe!) doświadczenia