Jak co roku w lutym uczniowie naszej szkoły gościli w Warsztacie Terapii Zajęciowej „Świetlik.”  Tym razem z miłego zaproszenia skorzystała klasa 4a. Wizyta odbyła się  online i była połączona z fascynującym pokazem tworzenia bajecznie kolorowych i pachnących mydełek. Pokaz prowadziły panie Aneta Bober i Iwona Stabryła w asyście pana Zbyszka (uczestnika zajęć w warsztacie) oraz Zosi (reprezentującej naszą klasę w Świetliku).

Panie prowadzące zajęcia opowiedziały nam o podopiecznych „Świetlika,” rodzajach zajęć w jakich biorą oni udział i umiejętnościach, które dzięki nim zdobywają. Mogliśmy także obejrzeć kilka przykładowych prac powstałych w warsztacie – obrazów, gobelinów, rzeźb, figurek i innych pięknych, ciekawych i niezwykłych dzieł.

Na zakończenie, jak zawsze przemiłe Gospodynie, pochwaliły wykonane przez uczennice 4a Walentynkowe Kartki i zaprosiły nas do kolejnych odwiedzin  – wszyscy mamy nadzieję, że  już „na żywo” 🙂

MD