29.01.2021 r. kl. 7b wzięła udział w Międzynarodowym Dniu Puzzli, znanym też jako Międzynarodowy Dzień Łamigłówki i Składanki.

Uczniowie na on-linowej godzinie wychowawczej układali w swoich domach puzzle, ćwicząc analizę i syntezę wzrokową. Screeny, jak i zdjęcia ułożonych obrazów zostały przekazane do organizatora- WTZ Stowarzyszenia “Świetlik”.

Przyjemność z tego, że pod palcami powstaje na naszych oczach coś, co było wcześniej tylko małymi kawałeczkami, jest nieporównywalna do niczego innego i potrafi wciągnąć na długie godziny. Uczniów tak zaintrygowała ta zabawa, że przygotowywali się do zadania od rana i na każdej przerwie, po kawałeczku układali puzzle, by dokończyć swoje dzieło na godzinie wychowawczej.