Witajcie Czytelnicy!

Na wstępie chcemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego „Andersenada” za wykonanie i dostarczenie nam osobiście lub przesłanie zdjęć przepięknych prac plastycznych. Wszystkie prace bardzo się nam spodobały, a komisja konkursowa uznała, iż zasługują na pierwsze miejsce z wyróżnieniem! Jeszcze raz dziękujemy uczestnikom i gratulujemy!

A oto lista honorowych zwycięzców:

Antosia Kajdanowicz kl.2a

Wiktoria Kobylarczyk kl.2b

Pola Andrzejewska kl.2b

Maja Jaklik kl.2b

Maciej Stabryła kl.2b

Antoś Kopiec kl.2b

Nina Stańko kl.2b

Iga Leszczyńska kl.2c

Tomasz Biłas kl.2c

Oliwier Rudiak kl.4a

Bartosz Markuc kl 4b

Ponadto informujemy, że w drugim semestrze możecie kontynuować zmagania o tytuł „Najbardziej rozczytanej klasy i ucznia”. Ponieważ pandemia utrudniła Wam dostęp do szkolnego księgozbioru, dlatego rezygnujemy z podsumowania konkursu po pierwszym semestrze i zrobimy to w czerwcu na koniec roku szkolnego.

Przypominamy, iż uległy zmianie godziny pracy biblioteki szkolnej. Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

Pozdrawiamy i serdecznie zapraszamy!