Ho, ho, ho! Tym wesołym okrzykiem, uczniów klasy 2a, przywitał św. Mikołaj. Drugoklasiści nie ukrywali swojej ogromnej radości. Serdecznie przywitali wyjątkowego gościa. Ochoczo dzielili się z nim swoimi przeżyciami i doświadczeniami, zadawali mnóstwo pytań oraz zaśpiewali mikołajkową piosenkę.  W końcu nastąpił długo wyczekiwany moment…PREZENTY! Uczniowie odszukali swoje podarki, podziękowali za nie Mikołajowi i pokazali jak bardzo się z nich cieszą. Pomimo, że spotkanie z Mikołajem przebiegło w formie zdalnej, atmosfera była magiczna. Nikt nie krył swojego szczęścia. Każdy w tym dniu został obdarowany uśmiechem i prezentem.

Mikołaju, bardzo dziękujemy za odwiedziny i za radość jaką nam podarowałeś. Do zobaczenia za rok!


Warning: Division by zero in /home/privhostpl/sp2sanok.pl/wp-includes/comment-template.php on line 1439