Od dawien dawna w dniu 6 grudnia Święty Mikołaj obdarowuje prezentami dzieci na całym świecie. W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, Mikołaj zaprosił dzieci z klasy 2c do Sali Zabaw Sokoliki Park. A jak wyglądało to spotkanie opisała jedna z uczennic Martynka Zając.

Na początku bawiliśmy się razem. Później przyjechał do nas Święty Mikołaj (był trochę spóźniony, ale 6 grudnia ma dużo pracy). Święty Mikołaj był tak bardzo zmęczony, że aż zasnął i musieliśmy go obudzić piosenką „Jedzie Mikołaj”. Po spotkaniu ze  Świętym Mikołajem braliśmy udział w zawodach, które zorganizował nam pomocnik Mikołaja – Elf. Potem mieliśmy czas dla siebie, szaleliśmy dopóki starczyło nam sił. Zabawa była super. Było bardzo fajnie znowu zobaczyć się z koleżankami i kolegami.

Bardzo dziękujemy Mikołajowi za spotkanie i do zobaczenia w przyszłym roku.