5 listopada 2020 roku w świetlicy szkolnej został rozstrzygnięty 3 Rodzinny konkurs plastyczny o treści patriotycznej „Kto Ty jesteś ? „. W tym roku prace plastyczno – praktyczne wykonane rodzinnie dotyczyły sylwetek sławnych Sanoczan. Odnaleźliśmy wśród nich ,, drukarnię” K. Pollaka, pracownie artystyczną Zdzisława Beksińskiego w Warszawie, projekt znaczka pocztowego ze słynnym malarzem, portrety Grzegorza z Sanoka, Łukasza Łagożnego, Katarzyny Bachledy – Curuś, Aleksandra Rybickiego i wiele innych historii opowiedzianych plastyczną wyobraźnią.

Laureaci konkursu:

 1. Laura Fedak 1b
 2. Weronika Paszkiewicz 1a
 3. Nina Stańko 2b
 4. Antonina Kajdamowicz 2b
 5. Liliana Maciaszek 1b
 6. Przemysław Drwięga 1a
 7. Adam Kocaj 3a

Wyróżnienia otrzymali :

 1. Zofia Stafiej 1a
 2. Laura Zagłobicka 1a
 3. Anastazja Bober 1b
 4. Nikola Kuzian 1a
 5. Amelia Stafiej 3a
 6. Pola Makutynowicz 1a

Serdecznie dziękujemy rodzinnym współtwórcą prac i wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i kultywowanie wartości patriotycznych w naszej małej ojczyźnie – Sanoku.

Organizatorki konkursu: pani Justyna Lisek i pani Magdalena Bodziak.