W dniach 26-29 października uczniowie klas I zostali zapoznani z bardzo ważnym tematem dotyczącym prawidłowego odżywiania się.

Zaplanowane przez wychowawców – J. Lisek i U. Pelc działania miały na celu promocję zdrowego stylu życia, wdrażanie nawyków zdrowego odżywiania oraz inspirowanie uczniów do różnorodnych działań na rzecz promocji zdrowia czyli po prostu przekonanie dzieci, że codzienne jedzenie owoców i warzyw jest ważne i zdrowe. Każdy dzień tego tygodnia wypełniony był różnymi kreatywnymi działaniami. W czasie zajęć wychowawcy przekazywali wiedzę na temat zależności pomiędzy sposobem odżywiania się, a stanem zdrowia. Dzięki zaangażowaniu uczniów powstały piękne  prace plastyczne, które zostały wykonane różnymi technikami plastycznymi. Prace te, wyeksponowane są na gazetkach w sali świetlicowej oraz na korytarzu szkolnym. Każda praca została wykonana przez dzieci starannie i pomysłowo.

Gratulujemy naszym  podopiecznym za kreatywność.