Zapraszamy o zapoznanie się z regulaminem konkursu!

1. Celem Konkursu jest:
  2. wspieranie zdolnych wokalnie uczniów i umożliwienie prezentacji ich umiejętności,
  3. wspieranie wychowania patriotycznego poprzez formy aktywności artystycznej,
  4. pielęgnowanie tradycji śpiewania polskich pieśni patriotycznych,
  5. podniesienie świadomości narodowej
  6. Uczestnicy

Uczestnikami Konkursu mogą być uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 z kl. IV – VIII.

W Konkursie mogą brać udział soliści.

III. Zasady konkursu:

1. Konkurs odbywa się jednostopniowo i polega na nagraniu utworu o charakterze patriotycznym.
  2. Uczestnik eliminacji prezentuje jeden, dowolnie wybrany utwór muzyczny a cappella lub z akompaniamentem.
  3. Zarejestrowany występ ucznia w formie pliku mp4 wysyła do 10 listopada 2020 roku na adres: sabina.wdowiak@sp2sanok.pl
  1. Wykonania piosenek laureatów zostaną zaprezentowane w formie online na stronie internetowej szkoły.
  2. Jury konkursowe, w skład którego wejdą: dyr Bartłomiej Mandzelowski, Sabina Wdowiak, Barbara Rajtar – Wojdyła wyłoni najlepszych wykonawców w terminie do 15 listopada 2020.
  3. Jury konkursowe oceniać będzie:
  4. a) dobór repertuaru (tekstu i muzyki)
  5. b) umiejętności wokalne,
  6. c) ogólny wyraz artystyczny i zaangażowanie: charakter piosenki, oddanie klimatu piosenki.
  7. d) dodatkowo punktowane będą utwory z okresu Solidarności.

Warning: Division by zero in /home/privhostpl/sp2sanok.pl/wp-includes/comment-template.php on line 1439