,,Nie wstydzę się różańca” – wyniki konkursu

Jak zachęcić do modlitwy na różańcu ludzi młodych? Czy różaniec może nudzić? Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w konkurs o tematyce różańcowej. Wykonano wiele twórczych i kreatywnych prac. Uczniowie klas 1-4 mieli za zadanie wykonanie różańca z wybranych materiałów, a ich starsi koledzy podjęli się zaprojektowania koszulki z motywem: nie wstydzę się różańca. Wyniki konkursu i prace uczniów prezentujemy poniżej. Wszystkim zaangażowanym w tym konkursie gratulujemy!

Wyniki dla klas 1-4:
1 miejsce: Julian Sobolak (1b), Liliana Maciaszek (1b)
2 miejsce: Bianka Bluj (3b), Laura Bluj (1a) – praca wspólna, Przemysław Drwięga (1a)
3 miejsce: Alicja Janiak (1b), Lena Lisek (1a)
Wyróżnienie: Wiktoria Zatwarnicka (1a)

Wyniki dla klas 5-8:
1 miejsce: Amelia Bober i Laura Rolnik 7b (wspólna praca), Oliwia Pałęcka (7a)
2 miejsce: Joanna i Jadwiga Kyrcz 7b (wspólna praca), Martyna Łonyszyn (7b)
3 miejsce : Anna Grzebień (8c), Bartłomiej Strzałka (7d)
Wyróżnienia: Milena Szumilas (8c), Angelika Wilk (8c), Paulina Pełech i Magdalena Sokulska 6a (praca wspólna).

ks.Mateusz Sławiński