Uczennice klas 7 i 8.

       Z inicjatywy burmistrza Tomasza Matuszewskiego, przy wsparciu organizacyjnym  Uczelni Państwowej im. Jana Grodka, 7 października odbędzie się w Sanoku spotkanie z Otylią Jędrzejczak oraz współpracownikami jej Fundacji, realizującymi ogólnopolski projekt
„Mistrzynie w Szkołach”. „Mistrzynie w szkołach” to autorski projekt Otylii Jędrzejczak, którego celem jest mobilizacja dziewcząt z klas 7 i 8 oraz w wieku licealnym do zwiększenia aktywności ruchowej.
To specjalna lekcja wf-u, podczas której do uczestniczek trafia jasny przekaz – że sport uczy determinacji, konsekwencji w dążeniu do celu, szacunku do samego siebie i otoczenia.
Zapraszamy do zgłaszania się dziewcząt z klas 7 i 8 do p. Judyty Barć do piątku 25 września 2020 r.

Więcej informacji na stronie:

www.mistrzyniewszkolach.pl