We wtorek, 15 września, w naszej szkole kolejny raz świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Dzień kreatywności, odwagi, odkrywania talentów oraz pokonywania trudności. Towarzyszyła nam Vashti – główna bohaterka niezwykłego opowiadania Petera H. Reynoldsa pt. „The Dot”. Vashti, dzięki jednej, małej kropce uwierzyła w siebie i odkryła wielki talent.
Postanowiliśmy i my poszukać swoich mocnych stron, wykazać się odwagą i pomysłowością. Tego dnia KROPKA nas nie opuszczała. Nawiązując do historii naszej bohaterki, dużo rozmawialiśmy o pasjach, uzdolnieniach, talentach. Wszyscy tworzyliśmy wspaniałe, kropkowe prace plastyczne i techniczne. Pierwszoklasiści spotkali się z Policją, ucząc się zasad ruchu drogowego. Pomocna okazała się ZIELONA KROPKA, która pozwalała przechodzić na drugą stronę jezdni. Nie zabrakło również sesji zdjęciowej z uśmiechniętymi KROPAMI w tle. Drugoklasiści tworzyli KROPKI WZMOCNIEŃ – poszukiwali mocnych stron u siebie nawzajem, obdarowywali się miłym słowem. KROPKA towarzyszyła im również na matematyce i na zajęciach ruchowych. Trzecioklasiści wykazali się ogromną kreatywnością tworząc niesamowite KROPKOWE dzieła sztuki. A wszystko działo się w ubraniach w KROPKI!
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego niezwykłego wydarzenia.
P. Sabat