Z powodu pandemii po raz pierwszy w historii szkoły nie było tradycyjnego uroczystego zakończenia roku szkolnego i rozdania świadectw.

Dzień wcześniej ks. Mateusz odprawił Mszę Świętą w intencji całej społeczności szkolnej. Natomiast w piątek 26.06.2020 r. uczniowie mogli odebrać świadectwo szkolne, naturalnie  zachowując wszelkie środki ostrożności związane z zapewnieniem bezpieczeństwa epidemiologicznego (maseczki, odległości, rękawiczki). Świadectwa wydawane były na trzech stanowiskach dostosowanych do wymogów sanitarnych. Bardzo liczna grupa uczniów skorzystała z tej możliwości i odebrała swój dokument potwierdzający promocję do następnej klasy. Przyjście po świadectwo było też okazją do zobaczenia (z bezpiecznej odległości!) bardzo dawno niewidzianych „w realu” koleżanek i kolegów. 

Uczniowie wyróżnieni – tak jak zawsze – otrzymali nagrody książkowe, które ufundowała nasza kochana Rada Rodziców. Nagrody były zapakowane w „słoneczne dwójkowe reklamóweczki”, które otrzymaliśmy bezpłatnie od Przyjaciół Szkoły – Państwa Paradiuków.

Dziękujemy.