Chwile, które teraz wspólnie przeżywamy nie są łatwe. Jest to czas, kiedy liczy się każdy, nawet najdrobniejszy, gest ludzkiej życzliwości oraz wdzięczności. W związku z tym nasi Uczniowie podjęli się pewnego zadania, pt. ,,Zawód: BOHATER”. Misja polegała na pomysłowym stworzeniu rysunku, grafiki lub treści modlitwy, które nawiązywałyby do postawy wdzięczności wobec tych, którzy w obecnym czasie najbardziej narażają własne życie w walce z koronawirusem. Nadesłano mnóstwo prac. Wybór najlepszych był bardzo trudny. Efekty prac naszych Artystów prezentujemy poniżej. Ponadto prace Uczniów zostały opublikowane na stronie internetowej parafii Sanok-Fara (adres: fara.sanok.pl)

Serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się oraz poparli tę inicjatywę. DZIĘKUJEMY!!!

Ks. Mateusz Sławiński