Witajcie Czytelnicy!

Z pewnością w ostatnich dniach powróciły do łask Wasze domowe biblioteczki w których obok encyklopedii, słowników, atlasów czy też podręczników znajdują się prawdziwe skarby po które zwłaszcza teraz możecie sięgnąć. Są to książki – zapomniane, książki – prezenty, książki – wypożyczone z biblioteki albo książki – ulubione, do których lubicie powracać. Dlatego też na najbliższe dni mamy dla Was propozycję pod hasłem „Polecam hity z domowej biblioteczki”. Nasi młodsi czytelnicy mogą to zrobić malując piękne, kolorowe ilustracje do przeczytanych książek, które chętnie obejrzymy po powrocie do szkoły. A starszych zachęcamy do zapisania swoich wrażeń, odczuć lub zaznaczenia ulubionych fragmentów, które będą mogli zaprezentować na kolejnym spotkaniu „Elitarnego Klubu Miłośników Książki” już w szkole.
Przypominamy, iż jest to tylko propozycja dla chętnych czytelników!
Ponadto rekomendujemy bibliotekę internetową – wolnelektury.pl
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony. Pozdrawiamy!