Od 9 stycznia 2020 roku w grupie klas 3 -cich  i 4- tej b rozpoczął się TURNIEJ O MIANO NAJLEPSZEJ GRUPY ŚWIETLICOWEJ.

Dzieci zostały podzielone na 4 grupy: wiosna, lato, jesień, zima.  Grupy wykonywały szereg zadań : prace plastyczne( tworzenie logo grupy), ćwiczenia z myślenia : rozwiązywanie zadań matematycznych, krzyżówek. Dzieci dokańczały rozpoczętą historię literacką, układały piosenki , tworzyły bardzo ciekawe komiksy. Wszystkie zajęcia przeplatane były zajęciami sportowymi pod czujnym okiem p. Damiana Popowicza.

Podczas trwającego turnieju dzieci pracowały wspólnie, wiedząc ,że za zachowanie w czasie prac też „zdobywa punkty”. 5 marca odbyło się uroczyste podsumowanie turnieju.

I miejsce zdobyła grupa „Lato”

II miejsce zdobyła grupa „Zima”

III miejsce exequo „Wiosna i Jesień”

Dzieci otrzymały drobne nagrody. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów.

Serdecznie gratulujemy p. Justyna Lisek, p. Magdalena Bodziak .

 

Tekst: Justyna