26 lutego w ramach Elitarnego Klubu Czytelniczego odbyło się kolejne spotkanie miłośników czytania.   Tym razem ciekawie, młodzieżowe książki zaprezentowało piętnastu uczniów: T. Kobiałka (4a), A.Samecki (4a), K. Rąpała ( 5c) Z.Sobolak (5c), J. Pelc (6a), E.Markuc (6a), I.Sipak  (7a), J. Kyrycz ( 6b), J. Kyrycz (6b), Z. Borczyk (6 b), M.Łonyszyn (6b), L. Rolnik (6b), A.Kobiałka (8a)  A. Tretowicz (8b), i J. Struś (8b).
Spotkania Elitarnego Klubu Czytelniczego to dobra okazja do wymiany doświadczeń i zaprezentowania nowości literackich. Większość uczestników wieczornicy  to  mole książkowe, więc  o książkach mogą opowiadać bardzo długo- tak też było i tym razem. Oprócz barwnych opowieści padały pytania , wywiązała się dyskusja, recenzowano książki. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze.
Na korytarzu szkolnym zostały wyeksponowane  wizytówki do książek, które członkowie Klubu wykonali na potrzeby spotkania. Zapraszamy do zapoznania sie z nimi, być może  w kimś obudzi się potrzeba przeczytania  chociaż jednej z nich.