W krainę bajki o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach zabrali nas aktorzy szkolnego koła teatralnego klas I-III „Dwójeczka”, prowadzonego przez panią Wioletę Lesiak. W czwartek, 27 lutego zaprezentowali oni nieco uwspółcześnioną wersje znanej i lubianej przez wszystkie dzieci bajki. Na swój występ zaprosili kolegów i koleżanki z klas I-IV a także licznie przybyłych gości z Przedszkola nr 1 w Sanoku. Zwłaszcza ci najmłodsi widzowie z zapartym tchem śledzili losy Śnieżki aby po obejrzeniu przedstawienia wykazać się wiedzą na temat jej przygód w krótkim quizie i otrzymać medal „najlepszego widza” . Kolejnym punktem programu był wywiad z aktorami. Chętnych do zadawania pytań nie brakowało a aktorzy starali się udzielić na nie wyczerpujących odpowiedzi. Spotkanie zakończyliśmy wspólnymi zdjęciami a przedszkolaki chętnie oglądały scenografię i rekwizyty. W dowód wdzięczności cały zespół otrzymał od nich piękne podziękowania i słodycze. Wszystkim mówimy więc „Dziękuję i do zobaczenia”J