18 lutego 2020 r. w szkole gościliśmy dzieci przedszkolne wraz rodzicami. Rodzice mieli okazję do rozmowy z dyrekcja szkoły, nauczycielami czy też pedagogiem szkolnym oraz do sprawdzenia bazy dydaktycznej szkoły.
Mali goście wzięli udział w różnorodnych zajęciach, które przygotowali dla nich nauczyciele naszej szkoły.
Były gry i zabawy z językiem angielskim przygotowane przez panie:. Agnieszkę Kopiec i Annę Polańską, opowieści z (bardzo) dawnych czasów przygotowała pani Barbara Rajtar-Wojdyła, a w kolorowy świat bajek wprowadziła pani Joanna Twardak.
W sali informatycznej (pod opieką pani Marioli Brygidyn) można było zbudować  robota,  sala fizyczna stała się Dwójkowym Centrum Naukowym, którym dowodziła pani Renata Pawlecka, natomiast w pracowni biologicznej tajemnice przyrody zdradzała pani Justyna Kielar, a w czarodziejskim światem matematyki inspirowała pani Anna Dmitrzak. Trening sportowy dla „małych gości” przygotowali: pani Monika Więckowska-Rycyk oraz panowie: Wojciech Mermer i  Bartłomiej Żyłka.
Zajęcia cieszące się dużym zainteresowaniem – „kodowannie na dywanie” prowadziła pani Dorota Bazylewicz-Górecka.
Zajęcia w świetlicy – lepienie „cynamonowego misia”, gry i zabawy  przygotowały panie: Danuta Głuszko, Urszula Pelc, Elżbieta Gruba, Magdalena Bodziak i Beata Fejdasz.
Pyszne owocowe galaretki były dziełem zdolnych rączek naszych pań kucharek 🙂
Dzieci odwiedziły również „Zaczytany zakątek” czyli bibliotekę szkolną do której zaprosiła ich pani Anna Rybak.
Naszym gościom towarzyszyli uczniowie klas starszych (VI – VIII), którzy byli asystentami nauczycieli, oraz –  przewodnikami po różnych zakątkach naszej szkoły.
Przy pożegnaniu Goście zapewniali, że POPOŁUDNIE Z DWÓJKĄ był to miło, przyjemnie i wesoło spędzony czas.