W ostatnich dniach gościliśmy w naszej szkole przedszkolaki z Przedszkola nr 1, Ochronki bł. E. Bolanowskiego oraz z Przedszkola Niepublicznego „Akademia Małego Geniusza”.
W ramach projektu „Poznajemy Smak Szkoły” dzieci uczestniczyły w różnorodnych zajęciach. Podczas pobytu  w pracowni komputerowej budowały robociki,  „wytworzyły” śnieg, podglądały świat przez mikroskop, a w pracowni fizycznej były świadkiem eksperymentów fizycznych, swoje czarodziejskie oblicze pokazała też matematyka, przez chwile zostali aktorami.
Zajęcia przygotowali i poprowadzili nauczyciele: p. Mariola Brygidyn, p. Paulina Sabat, p. Kamila Kosztołowicz, p. Justyna Kielar, p. Patryk Nisiewicz i p. Anna Dmitrzak, p. Wioleta Lesiak, których pomocnikami byli uczniowie klas III – VIII

W przerwie między zajęciami na zumbę na małej sali gimnastycznej zaprosiła ich p. Katarzyna Roszniowska i p. Judyta Barć.

Bardzo dziękujemy przedszkolakom i ich opiekunkom za wizytę w naszej szkole. Mamy nadzieję, że był to mile spędzony czas.

Dzieci wraz z rodzicami serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty (18.02.2020r) podczas, którego będzie można poznać jeszcze więcej „smaków naszej szkoły”.

Zapraszamy.