Kolejne spotkanie Elitarnego Klubu Miłośników Książki odbyło się w czwartkowe popołudnie 9 stycznia. Przyszło na nie 12 osób. Jedni, by tylko posłuchać recenzji prezentowanych książek, inni wykonali tylko wizytówki, a większość chciała się podzielić wrażeniami po przeczytaniu kolejnej wciągającej lektury .W jury zasiedli uczniowie kl.7 Michał Zapała i Grzegorz Pacławski oraz przygotowujące to spotkanie p. Lucyna Mazur i Joanna Łomnicka. Prezentacja książek była niezwykle ekscytująca, uczniowie zadawali kolegom pytania, a na koniec wybrali te, które spodobały im się najbardziej Tym razem były to prezentacje Michała Kopca i Amelki Tretowicz .Kolejne spotkanie w marcu, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Propozycje uczniów:

Lp. Imię i nazwisko autora Tytuł książki Imię i nazwisko osoby prezentującej książkę Klasa
1 Nele Neuhaus Charlotte i bolesne sekrety Zofia Sobolak 5c
2 Jeff Kinney Dziennik cwaniaczka Igor Sipak 7a