10 grudnia do naszej świetlice przybyli  zaproszeni goście –  rodzice, dziadkowie i rodzeństwo dzieci klas pierwszych uczęszczających do świetlicy oraz goście specjalni p. wicedyrektor A. Staruchowicz- Pastuszczak, p. D. Głuszko- kierownik naszej świetlicy oraz wychowawczynie klas pierwszych p. M. Brygidyn i p. P. Sabat, by obejrzeć przedstawienie pt.:  „Świetlicowe fantazje na różne okazje”.
Każde dziecko z naszej grupy mogło podczas przedstawienia zaprezentować swój talent wokalny, recytatorski lub taneczny, gdyż na nasze przedstawienie złożyły się piosenki, wiersze i tańce nawiązujące do różnych wydarzeń z życia świetlicy.  Najmłodsze świetliczaki  stanęły na wysokości zadania i pięknie zaprezentowały się przed najbliższymi, nic więc dziwnego, że nasi goście (wspaniała publiczność)  gorącymi brawami nagrodzili występy dzieci. Jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim za udział w  spotkaniu, a także za życzliwość i pomoc udzieloną w trakcie przygotowań. Dziękujemy!!!

Tekst: Bernadetta Florek