W ostatnim tygodniu listopada 2019 roku w świetlicy szkolnej odbyły się tradycyjnie  obchodzone ,,Andrzejki” we wszystkich grupach wychowawczych. Urozmaiceniem i wielką radością dla dzieci była obecność Wolontariuszy ze szkolnego koła wolontariatu, którzy przybyli do świetlicy pod opieką pani Iwony  Łukaszyk. Oprócz wróżb tradycyjnych: „studnia życzeń”, ,,symbolika imion”, ,,kubeczki przeznaczenia”,  były również cukierki z wróżbą i inne dotąd nieznane wróżby, a nawet „magiczne” eksperymenty. Wolontariusze z energią i dużą dozą cierpliwości zabawiali dzieci. Nie zabrakło także strojów: czarownic, Batmanów, wróżek a nawet jednorożca !!! Następnie świetliczaki bawiły się przy rytmach ulubionych przebojów i słodkim poczęstunku. Życzymy spełnienia andrzejkowych wróżb !!!
Tekst: Magdalena Bodziak