21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Ten szczególny dzień jest obchodzony w ponad 180 krajach i ma na celu uwrażliwianie ludzi oraz wzbudzanie w nich pozytywnych emocji, zachęcanie do dialogu międzypokoleniowego, jak również wyrażanie protestu przeciwko nienawiści, antypatii i nietolerancji.
W naszej szkole Dzień Życzliwości obchodziliśmy 25 i 26 listopada. Z tej okazji uczniowie ubrali się na żółto, ponieważ ten kolor uznawany jest za symbol Dnia Życzliwości. W szkole odbył się Quiz dla chętnych uczniów, nagrodą dla uczestników były medale życzliwości. Każdy mógł zrobić sobie zdjęcie w radosnej fotobudce.
Pamiętajmy Kochani, że najlepiej uśmiechnąć się do drugiego człowieka, powiedzieć miłe słowo, przesłać ciepłe spojrzenie. Pozytywna energia, którą przekazujemy innym, wraca do nas z nawiązką.
teskt: Kamila Kosztołowicz