7 listopada w Szkole Podstawowej nr 2 im. Św. Kingi już po raz siódmy odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej „Kto ty jesteś?”. Wzięli w nim udział uczniowie nie tylko sanockich szkół podstawowych, ale również powiatu sanockiego, bieszczadzkiego i leskiego. Recytatorzy prezentowali bardzo wysoki poziom, dlatego jury w składzie: pan dyrektor Bartłomiej Mandzelowski –przewodniczący i członkowie: pani Barbara Głogowska i Ewa Skalny miało nie lada problem.
Ostatecznie I miejsce przyznano Gabrieli Słysz z SP 2 za wiersz „Modlitwa Szarych Szeregów” Jana Romockiego, II miejsce Amelii Jadczyszyn z SP 1 za utwór Luxtorpedy „Za wolność” , a III  miejsce Katarzynie Chomycz z SP w Mchawie recytującej wiersz „Dziś idę walczyć ,Mamo!” Józefa Szczepańskiego
Wyróżniono dwójkę recytatorów: Oliwię Stach ze Szkoły Podstawowej w Mchawie za wiersz Krzysztofa Kamila Baczyńskiego „Elegia o…[chłopcu polskim]” i Martę Frączek z SP 1 recytującą „Pieśń o fladze” Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.
We wspaniały nastrój niepodległościowy wprowadził zespół muzyczny „Przyjaciele z Dwójki” w składzie: Martyna Cybuch, , Karolina Mołczan, Julia Cybuch, Wojciech Putyra, Amelia Szmidt, Oktawia Gerhardt. Uczniowie przygotowani przez p.Sabinę Wdowiak
Organizatorkami konkursu  były panie: druhna Magdalena Bodziak i Lucyna Mazur . Uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami.