23 października 2019r. uczniowie klas drugich wzięli udział w spotkaniu o charakterze warsztatowym z przedstawicielami Banku Pocztowego.  Panie pozwoliły dzieciom poznać dokładnie banknoty, a tym samym uzyskać umiejętność rozpoznawania autentyczności pieniędzy. Z całą pewnością „dzieciaki”  z klas drugich są „znawcami” i mogą rozpoznać fałszywy banknot co potwierdził quiz na zakończenie zajęć.
Dziękujemy Pani Sabinie Karamus Dyrektorowi Placówki Banku Pocztowego, Pani Magdalenie Kustroń – Michalskiej – Menadżerowi do spaw rynku oraz Pani Beacie Kłapkowskiej – Cwynar  pełniącej funkcję Opiekuna klienta.
Tekst: Anna Żółkiewicz

Warning: Division by zero in /home/privhostpl/sp2sanok.pl/wp-includes/comment-template.php on line 1439