Dnia 16 października klasy 4a i 5b wraz z nauczycielkami odbyły wycieczkę do rzeszowskiego Teatru Maska. Dzieci uczestniczyły w spektaklu „Zaginiony świat”, na motywach powieści sir Arthura Conana Doyle’a. Twórcy przedstawienia opowiadając o przygodach uczestników ekspedycji pokazują, że warto być uczciwym, a przyjaciół można spotkać w najmniej spodziewanych miejscach. W sztuce najbardziej fascynujące były dinozaury oraz mnóstwo przygód głównych bohaterów. Te unikatowe, kilkumetrowej wielkości lalki strasznych stworzeń, jako elementy scenografii, wywołały  niezapomniane wrażenia. Podobnie jak gra aktorska, która oczarowała publiczność i na długo pozostanie w pamięci – amazońska dżungla i czyhające w niej niespodzianki.


Warning: Division by zero in /home/privhostpl/sp2sanok.pl/wp-includes/comment-template.php on line 1439