17 października 2019 roku odbyła się pierwsza bitwa w The Voice of Dwójka. Pełną twórczej energii i emocji atmosferę swoją obecnością uświęcili: p. dyr. Bartłomiej Mandzelowski, gitarzysta, pedagog, absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie i New Yorku sanoczanin – p. Leszek Cesarczyk, jurorki Voica – p. Aneta Świder (PWSZ), p. Patrycja Baran (PWSZ), p. Alicja Łukaszuk (SP2). Do drugiej bitwy staną w szranki:
Wiktor Izdebski, Helena Głuszkiewicz, Marika Pelczarska, Armena Szczudlik, Igor Płoucha, Aleksandra Szałajko, Anna Marczak, Maja Czopor, Oliwier Rygiel, Karolina Pawiak, Jakub Szczurzydło, Emilia Suwała, Weronika Lisowska, Bartosz Lewko, Michał Kopecki, Zuzanna Demkowska, Natalia Wajda, Amelia Stafiej.
Nad oprawą muzyczną programu czuwała p. Justyna Lisek, program prowadziła p. Magdalena Bodziak (świetlica SP2).