W dniu 09.10.2019 r. fakultet humanistyczny pod opieką Pani Beaty Demskiej wybrał się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sanoku.
Wyszliśmy ze szkoły około godziny 12.30, po przybyciu na miejsce zostaliśmy oprowadzeni po budynku. Zwiedzaliśmy pomieszczenia biblioteki: wypożyczalnie książek dla dorosłych, dla dzieci i młodzieży oraz czytelnię. Poznaliśmy historię budynku oraz powstania biblioteki. Przeglądaliśmy książki, które się w niej znajdują. Pokazano nam jak można korzystać z wypożyczalni internetowej.
Na koniec naszej wycieczki zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie pod pomnikiem Grzegorza
z Sanoka, który znajduje się obok budynku Biblioteki Miejskiej.
Było bardzo miło, zadowoleni i pełni pozytywnych emocji wróciliśmy do szkoły.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej sanockiej biblioteki.

Karolina Rąpała, klasa 5c