Życzenia świąteczne. 18 grudnia 2019 423 Zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia, wolnych od codzienności, zabiegania i trosk oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzą Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 2 im. Św. Kingi w Sanoku. PODOBNE ARTYKUŁYWIĘCEJ OD AUTORA „Poznajemy walory przyrodnicze Bieszczad” Ponton, rzeka i dobra zabawa! Świetne wieści Świetlicowy konkurs plastyczny „Wiem co jem” Harmonogram zwrotu podręczników oraz szafek na książki i ubrania.