15 października w Rzeszowie odbyły się wojewódzkie eliminacje do IV edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza „Kima”.
Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności podczas tegorocznych eliminacji.
Zespół „Przyjaciele z dwójki” w składzie: Oktawia Gerhardt – skrzypce, Karolina Mołczan – flet poprzeczny, Wojciech Putyra – fortepian, Julia Cybuch, Martyna Cybuch, Amelia Szmidt – wokal wykonał trzy utwory: „Orzeł biały”, „Zło dobrem zwyciężaj” oraz „Na znojną walkę”.
Zespół eliminacje przeszedł pomyślnie i otrzymane wyróżnienie zapewniło mu udział w konkursie ogólnopolskim w Krakowie.
Natomiast Julia Cybuch jako solistka otrzymała II miejsce w kategorii dzieci 10-13 lat i również wystąpi w Krakowie.
Trzymamy kciuki za naszych młodych artystów życząc im powodzenia!