W sobotnie popołudnie 27 kwietnia 2024 roku, odbyła się wycieczka do Rzeszowa na mecz Fortuna 1 Ligi piłki nożnej pomiędzy drużynami: STAL RZESZÓW – LECHIA GDAŃSK. Mecz ten był fajną lekcją piłki nożnej w wydaniu zespołów seniorskich z naszej Fortuna 1 Ligi. Uczniowie razem z opiekunami (p. Wojciech Mermer oraz p. Bartłomiej Żyłka) na żywo mogli zobaczyć piłkarzy, których na co dzień mogą oglądać tylko podczas relacji telewizyjnych. Wycieczka miała charakter integracyjny jako alternatywna forma spędzenia wolnego czasu.
Gromkimi brawami zakończyło się spotkanie i jeszcze przez kilka minut po ostatnim gwizdku sędziego wiwatowaliśmy z całą trybuną na cześć zwycięskiej drużyny. A w tym dniu zwycięską drużyną była Stal Rzeszów, która pokonała lidera 1 Ligi Lechię Gdańska 4:2.
Po meczu pozostały fantastyczne wspomnienia oraz zdjęcia. Wieczorem około godziny 21:30 wróciliśmy do swoich domów w świetnych humorach i z bagażem nowych doświadczeń sportowych!!!
Bartłomiej Żyłka