W sobotę 2 grudnia 2023 roku, odbyła się wycieczka do Rzeszowa na mecz ligowy siatkówki mężczyzn pomiędzy Asseco Resovia Rzeszów a Skrą Bełchatów. Dla większości młodych kibiców był to pierwszy udział w meczu tej klasy rozgrywek.
Po wejściu na trybuny wszyscy zajęli swoje miejsca i obserwowali rozgrzewkę siatkarzy. Mecz rozpoczął się punktualnie o godzinie 13:45. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się oprawy, jakie stworzyli kibice gospodarzy ale również kibice drużyny przyjezdnej. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny gospodarzy 3:0. Był to radośnie spędzony czas, mający charakter integracyjny jako alternatywna forma spędzenia wolnego czasu. Do Sanoka wróciliśmy o godzinie 19:00. Opiekę nad dziećmi sprawowali nauczyciele: p. Joanna Rabicka, p. Wojciech Mermer oraz p. Bartłomiej Żyłka.
Bartłomiej Żyłka