Z wielką radością dnia 4.05 i 5.05 2023r. serdecznie powitano w bibliotece szkolnej  uczniów klas pierwszych oraz przyjęto ich do grona szkolnych czytelników.

Pierwszoklasiści już rozpoczęli przygodę z czytaniem i rozumieją, że książki są jak klucze, które otwierają drzwi wyobraźni i bogacą wiedzę.
W trakcie uroczystości, uczennice klasy 8b poprowadziły biblioteczne koło fortuny. Uczniowie klas pierwszych z wielkim zaangażowaniem i zainteresowaniem brali udział w zabawie, odpowiadając na pytania i wykazali się dużą wiedzą.
Otrzymali również dyplomy i słodki poczęstunek. Wizyta zakończyła się wypożyczaniem książek.
Bibliotekarka pogratulowała przynależności do grona czytelników szkolnych i wyraziła nadzieję, że ta uroczysta chwila będzie początkiem wielkiej przygody z książką, która towarzyszyć im będzie przez całe życie.
Anna Piegdoń – Polewka