Grudniowe ciepłe serce!

Grudzień w naszej niesamowitej społeczności szkolnej, okazał się być czasem, kiedy mieliśmy okazję dostrzec oraz wesprzeć najbardziej potrzebujących. Szkolne Koło Wolontariatu ogromnie dziękuje każdemu z osobna za najmniejszy grosik wrzucony do naszych puszek. Nie sposób wymienić każdego z imienia i nazwiska, tak było Was wielu! Dzięki Wam odbyły się takie akcje jak „Pomocny Skrzat” dochód z tej akcji został przekazany dla chorego Aleksandra Wojtuszewskiego. Z wielkim zaangażowaniem wsparliście sanockie akcje charytatywne  takie jak „Wsparcie Swego od Swojego” – pomoc dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz „Sanoczanie Sanoczanom” poprzez zbiórkę żywności na świąteczny stół dla potrzebujących. Z ogromną radością chcemy wam przekazać, że dzięki Waszemu wsparciu naszego Kiermaszu świątecznego, przekazaliśmy potrzebne produkty do sanockiego Domu Dziecka oraz ponownie wsparliśmy chorego Aleksandra. Nasze działania nie powiodłyby się gdyby nie WASZE  OTWARTE i DOBRE SERCA! Za co ogromnie dziękujemy, przekazując znane, ale jakże prawdziwe słowa „Dobro wraca!” i tego Wam życzymy!

                                                                                           Szkolne Koło Wolontariatu