W czwartek 16 grudnia nasza klasa wybrała się do „Central Parku” na wigilijkę klasową. Po przyjściu do restauracji usiedliśmy do pięknie przystrojonych stołów. Potem składaliśmy sobie życzenia i dzieliliśmy się opłatkiem. Po chwili panie podały  nam pyszny barszcz z uszkami. Gdy zjedliśmy zupę, dostaliśmy pierogi z ziemniakami. Na stole znajdowały się soki oraz pierniczki z lukrem. Po zjedzeniu posiłku porozmawialiśmy o tradycjach oraz potrawach świątecznych, a potem śpiewaliśmy kolędy. Wreszcie przyszedł czas na podziękowanie i pożegnanie pracowników restauracji. Nasza pani wpadła na pomysł żebyśmy poszli na sanocki rynek aby zrobić zdjęcie całej klasy przy wielkiej choince. Czas nas gonił i niestety musieliśmy wracać do szkoły.
Wigilia była bardzo udana i wszystkim się podobała.

Karolina Pawiak i Iga Biłas kl. 4b