Akcja „Wsparcie Swego od Swojego”  

Nasza szkoła przy pomocy wolontariuszy włączyła się w akcję Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sanoku pt: „Wsparcie Swego od Swojego”. Akcja ta miała na celu zebranie różnych rzeczy, aby pomóc seniorom. Nasi wolontariusze zebrali w szkole
od 15 – 20 listopada najpotrzebniejsze rzeczy m.in.: makaron, ryż, kasze, mąkę, herbatę, słodycze, koce, ręczniki papierowe. Dzięki tej zbiórce nasi uczniowie mogli poczuć moc pomagania i otworzyć serca dla innych. Zebrane rzeczy pomogą osobom starszym
w codziennym życiu, w którym przez niskie emerytury muszą często wybierać pomiędzy najważniejszymi, podstawowymi zakupami. Akcja ta w naszej szkole została odebrana bardzo pozytywnie. Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy. 

„Nie liczy się to ile posiadasz, a ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”.                                                                                                Aleksandra Przyboś
Szkolne Koło Wolontariatu