Witajcie Czytelnicy!

W związku z zawieszeniem zajęć stacjonarnych od dnia 9 listopada zostały zmienione godziny pracy biblioteki, tak aby ułatwić Wam dostęp do szkolnego księgozbioru. Aktualne godziny zostały zamieszczone na stronie internetowej naszej szkoły.

Ponadto informujemy, iż coroczne obchody Międzynarodowego Święta Bibliotek Szkolnych przenosimy na dogodniejszy okres, kiedy już Wszyscy powrócicie do szkoły.

Podajemy wyniki konkursu plastyczno-historycznego upamiętniającego 100-lecie „Cudu nad Wisłą”. Co prawda jego przebieg utrudniła pandemia ale spośród prac, które do nas napłynęły wyłoniono dwóch laureatów. Są to Gabriela Drwięga z klasy 8b oraz Izabela Malik      z klasy 7c, którym serdecznie gratulujemy a pozostałym uczestnikom dziękujemy!

Przypominamy, iż możecie się z nami kontaktować przez e-dziennik oraz e-mail.

Nasz adres: biblioteka@sp2sanok.pl

Pozdrawiamy i Zapraszamy!